תמר בוסתן

אני מעצבת, פועלת ויוצרת כל חיי. מתוך ההשראה והצורך בהתחדשות מיקדתי את היצירה בתחום האינטרנט משנת 2005.

תמר בוסתן // Tamar Bustan

 


if you can't explain it simply
you don't understand it well enough

Albert Einstein

השאיפה לחדשנות, החשיבה היצירתית מחוץ לקופסא וההקפדה על הפרטים, מעצבים ומייחדים אווירת בוטיק ומהווים עוגן לסטודיו

 

10 שנות נסיון התחילו כמעצבת מולטימדיה, מאז אני לא מפסיקה להתעדכן ולחפש את הדבר הבא שישנה את חיינו. מתחילת עבודתי השתנתה הרשת פעמים רבות ואיתה התרעננו גם תהליכי העבודה. צורך חדש נולד מתוך השלב הקודם, התהלכים מתייעלים, הטכנולוגיה התחדשה ואיתה מתעדכן גם הקוד. צומחים טרנדים עיצוביים ואיתם הרגלי העבודה מתבססים. סטנדרטים נולדים.

העיצוב המקורי משתלב בתוצר ייחודי בו נתפרים חווית המשתמש והממשק לצורכי הפרויקט ובהתאם להגדרתו, עם דגש על קידום התוכן, הנגשת המידע והתאמתו לסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק.

מעצבת אונליין כבר עשר שנים, מלמדת בסטודיו 6b בת"א משנת 2011 את תוכנות Adobe, עיצוב ובניית אתרים במחלקה לעיצוב גרפי. כפרילנס, צברתי נסיון רב בעבודה עם סטארטאפים ולקוחות עסקיים מכל הגדלים.

חיה את פעימות הרשת המתעצבת ביום
וחוקרת תופעות אינטרנט חברתיות בלילה

חברה שלמה קמה, נרקמת ומתפתחת במרחבי הסייבר. דרכי השימוש שלנו, ההבנה והתפעול קשורים כולם לחיי היומיום שלנו בעולם הוירטואלי ומחוצה לו במציאות האמיתית. 

לכן, אני מתמקדת בהתפתחויות הטכנולוגיות ושימושם בחברה והאופן שבו האוכלוסיה מפרשת, צורכת, מתנהגת ומתפתחת בעולמנו רווי המסכים. בעזרת מיקוד באינטרנט ובתקשורת המקוונת, זו המטשטשת את הזמן ומצמצמת את המרחב, מתחבר העיצוב לחברת המידע.

איך כל זה משפיע על הפיתוח, על צפייה במסכים, על הטמעת הרגלים אצל משתמשים, מה גורם למשתמשת להקליק, כיצד יתמצא המשתמש במרחב ומהן ההשלכות העתידיות שישפיעו על רשת האינטרנט הישראלית והגלובלית כפי שאנו מכירים היום.

 

קישור לדוגמאות >>