סיפור מקרה // סיקור ממוקד

מגאזין מקוון המתעדכן מדי חודש משנת 2005. זהו ירחון דיגיטלי ליחסים בינלאומיים שעבר מספר עדכונים מאז עליתו לאויר וכעת מתחדש במערכת ניהול דנדשה ומוצלחת.

 

 

סיקור ממוקד: הדגמת מסך

הלוגו - הפריט האהוב עלי

הלוגו מייצג בעיניי את מהות האתר, הירחון והקונספט העומד מאחוריו. האתר מספק פרשנות מעניינת וישירה תוך מיקוד באירועים משמעותיים לקהילה הגלובלית, לכן בחרתי להוסיף את מפת העולם כייצוג ברור להתרחשות כלל עולמית.

נקודת מבטם השונה והייחודית של עורכי האתר באה לידי ביטוי בבחירת האיזור המוסתר מהמפה, הנחוץ להצגה ראויה של הכיתוב. האיזור המוסתר מחביא למעשה את מדינות המרכז, המיינסטרים כמו ארה”ב, אירופה המערבית ואף סין ויפן. באופן זה, אזורים אשר לרוב היו נחבאים מול עוצמת המערב מקבלים תשומת לב ראויה במפה.

סיקור ממוקד: לוגו

החיתוכים הרבים מייצגים את ריבוי הדעות, הקהילות והתרבויות שאינן כלואות בגבולות הלאום. עוצמת הצבע משתנה בין ההמספרה הצפונית לזו הדרומית, גווני מדינות הדרום זכו בגוונים חיים, בולטים ורוויים יותר מהגוונים הרגועים של ההמספירה הצפונית. אלו שתי נקודות למען מדיניות הפריפרייה המוחלשת - תרומתי לאפליה המתקנת.

סיקור ממוקד: מפת העולם מתוך הלוגו סיקור ממוקד: תצוגה רספונסיביתux sikur memukadסיקור ממוקד: תצוגת מסכים

אתר רספונסיבי בעזרת וורדפרס

חידוש האתר והקוד ב-HTML5 ו-CSS3 כללו עשרות גליונות עבר שהתרעננו והתחדשו בעדכון מפשט תהליכים שתרם גם לצמצום וייעול מלאכת העדכון החודשי. ניווט חדש, חיפוש מתקדם ושליפה מהירה, מנגישים את המידע הרב המתפרס על מאות העמודים.

סיקור ממוקד: אייקונים לאינפוגרפיקהסיקור ממוקד: תצוגה במסכים שונים

Full Responsive

הודות למערכת והבניה המקצועית, האתר מותאם לשלל מסכי הדיגיטל הנפוצים בשוק. בין אם סלולר, טבלט, לפטופ או מחשב נייח, הרזולוציות השונות מציגות רמת גימור גבוהה ומשפרות את חווית הגלישה כולה.

סיקור ממוקד: מוקאפ תצוגה על מסךסיקור ממוקד: מוקאפ תצוגה ללוגו

דוגמאות מעמודי השער

כל ירחון מתמקד בנושא שונה ומתפרסם עם עמוד שער רלוונטי בהתאם לנושא והתכנים. כל חודש מקבל צבע משלו המייצג את הנושא ומוצמד לכתבות ולאלמנטים המרכיבים את הגליון.

סיקור ממוקד: דוגמאות לעמודי שערסיקור ממוקד: דוגמאות לעמודי שערסיקור ממוקד: דוגמאות לעמודי שערסיקור ממוקד: דוגמאות לעמודי שערסיקור ממוקד: דוגמאות לעמודי שערסיקור ממוקד: כל הזכויות שמורות

 

 

קישור לדוגמאות אתרים >>